رپورتاژ آگهی

شیشه اتومبیل

شیشه اتومبیل یکی دیگر از موارد مصرفی خودرو محسوب می شود که پس از مدتی استفاده از برف پاک کن و نیاز به پولیش و در برخی موارد نیاز به تعویض دارد.

متاسفانه بسیاری از افراد هستند که اصلا به شیشه خودرو اهمیت نمی دهند ، از آن هایی که شیشه شان دارای خط و خش فراوان است و برای پولیش مراجعه نمی کنند بگذریم.

هستند افرادی که شیشه جلو دارای شکستگی است که دید راننده را مختل می کند اما همچنان برای تعویض آن مقاومت می کنند. در صورتی که شاید در روز این موضوع چنان اهمیتی نداشته باشد .

اما این شکستگی در شب واقعا ممکن است خطر آمیز باشد و دچار اشتباه چشمی در رانندگی اتفاق افتد.

شیشه خودرو علاوه بر زیبایی امنیت را به راننده و سرنشینان اهدا می کند.

در ادامه به بهترین شیشه اتومبیل در تهران و عمده فروشی شیشه اتومبیل و ارسال آن به سراسر کشور می پردازیم.

شیشه جلو سانتافه 2017

بهترین نصاب شیشه اتومبیل در تهران

نصاب در نصب شیشه از اهمیت ویژه ای برخوردار است اگر نصاب مهارت و تجربه ی کافی نداشته باشد.

ممکن است شیشه خودرو شما در حین حرکت از حالت آب بندی خارج شود که با علائمی مانند صدا هایی که شیشه تولید می کند عبور هوا و گرد غبار به داخل متوجه این موضوع خواهید شد.

مثلا شیشه جلو توسان دارای 4 مدل اصلی اروپایی ایرانی و چینی است که برخی فکر می کنند فقط شیشه ی اصلی را بتواند تهیه کنند تمام و متاسفانه به نصاب دقت نمی کنند.

نصاب با تجربه شیشه ای ایرانی را مانند شیشه ی اصلی فیت خودرو شما بدون کوچکترین مشکل نصب می کند.

اما نصاب کارنابلد ممکن است شیشه ی اصلی جنیون پارت کره را هم نتواند به درستی نصب کند.

از موارد و مشکلات نصب می توان به نحوه ی چسب کاری اشاره کرد و همچنین بودند افرادی که برای نصب شیشه تو دوزی خودرو شخص را پاره کردند.

پخش عمده شیشه اتومبیل

یک شرایط ویژه برای دوستانی که تمایل به خرید عمده از راه دور و نزدیک دارند توسط شیشه اتومبیل عبدالهی راه اندازی شده است.

فرقی نمی کنه شما شیشه جلو سانتافه درخواست کنید و یا شیشه جلو کوییک و ساینا انواع شیشه های خودرو ایرانی و وارداتی را به سراسر کشور ارسال می کنیم.

ارسال به صورت تکی هم انجام می شود. ضمنا “شیشه اتومبیل عبدالهی ” در برخی از شهر ها دارای نمایندگی است.

یعنی دیگر نیاز نیست ما شیشه را برای شما ارسال کنیم که خطر احتمالی شکست هم دارد.

شما به نمایندگی ما در شهر ها مراجعه می کنید و خدمات میگیرید.

قیمت شیشه اتومبیل

در مورد قیمت شیشه اتومبیل واقعا قیمت به صورت ثابت نمی توانیم درج کنیم . چون قیمت ها به صورت روزانه با نوسان ارز و دلار تغییر می کنند.

اما اگر به وب سایت “عبدالهی گلس ” معروف شیشه اتومبیل عبدالهی مراجعه کنید، تقریبا قیمت تمام شیشه ها در سمت مورد نظر مثلا قیمت شیشه بغل سانتافه یا قیمت شیشه جلو اسپورتیج 2016 درج شده است و شما به صورت حدودی می توانید از قیمت مطلع شوید.

اما توجه کنید قیمت ها کاملا حدودی است و انتظار کمی بالا و پایین تر شدن را داشته باشید.که برای اطلاع از قیمت دقیق شیشه اتومبیل داخلی و وارداتی با شماره زیر تماس بگیرید.

09958241824

02177196143

ترمیم بهتر است یا تعویض شیشه اتومبیل ؟

تعویض یا ترمیم بستگی به شیشه شما دارد. شیشه جلو چون از نوع لمینت طراحی شده است ممکن است بنا به نوع ترک شرایط ترمیم داشته باشد.

اما شیشه بغل و شیشه عقب در اکثریت خودرو ها از نوع سکوریت است که نمی توان آن را ترمیم کرد و باید حتما موقع شکست آن را تعویض کرد.

مگر آن که شیشه از نوع لمینت باشد که در مورد شیشه بغل لمینت همچنان نمی توان به ترمیم القا کرد . چون شیشه درب مداوم بالا و پایین می شود و حتی با وجود لمینت بودن و ترمیم آن مدت زیادی دوام ندارد بنابراین بهتر است از همان ابتدا به تعویض اقدام کنید.

شیشه عقب چون شیشه ای ثابت است اگر از جنس لمینت باشد برای ترمیم و کارشناسی ترک می توان اقدام کرد.

مجموعه شیشه اتومبیل عبدالهی

شیشه اتومبیل عبدالهی معروف به “عبدالهی گلس ” کاملا تخصصی به تعویض و ترمیم شیشه جلو عقب بغل لچکی روستونی و سانروف می پردازند.

با یک مثال به شما توضیح می دهیم که چگونه نصاب ممکن است به شما در نصب ضرر برساند.

مثلا هنگام نصب شیشه بغل اگر در جای انداختن شیشه در داخل درب مراقب نباشد ممکن است با ضربه ای که به دیواره های داخلی وارد میکند شیشه مقاومت خود را از دست بدهد و در روزهای آینده با کوچکترین ضربه یا حرارت شیشه ترک می خورد.

در مورد شیشه جلو که نگم براتون اگر در مراحل آب بندی شیشه درست عمل نکند گرد غبار و صدا و در هنگام بارندگی قطرات باران به داخل کابین وارد می شود.

لازم به ذکر است که ” شیشه اتومبیل عبدالهی “علاوه بر نصب و تعویض شیشه خودرو خدماتی نظیر تعویض قفل مکانیکی نصب و تعویض بالابر دستی و برقی نصب و تعویض آینه و شیشه آینه بغل خودرو و… نیز انجام می دهند.

جمع بندی

تعویض و ترمیم شیشه خودرو که جز قطعات مهم خودرو محسوب می شود توسط افراد کاردان و کاربلد و حرفه ای باید صورت گیرد. که تجربه ی نصاب به سن و سال نیست به تعداد نصب هایی است که در 7 روز هفته روی هودروهای وارداتی و داخلی انجام می دهد بستگی دارد.

جهت نصب در شیشه اتومبیل عبدالهی هم می توانید به صورت حضوری و هم سیار اقدام کنید…

انتخاب باشماست…

علی زارع

توسعه دهنده، بلاگر و عاشقِ دنیای موتور و موتورسیکلت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا